Fotowedstrijd ‘Onze school’: wie heeft gewonnen?

Najaar 2018 daagde de Onderwijsraad leerlingen en mbo-studenten uit om een foto te maken van het leukste moment tijdens een dag op school. Dat deed hij voor de fotowedstrijd ‘Onze school’ ter ere van zijn 100ste verjaardag. De drie winnaars krijgen een masterclass fotografie van een pasafgestudeerde van een fotografieopleiding aan een hogeschool voor de kunsten.

Winnaars

Uit alle inzendingen heeft de jury de 12 mooiste foto’s genomineerd. Uit deze 12 genomineerden heeft de jury per categorie een winnaar gekozen.

Winnaar fotowedstrijd, categorie po

Roland Huttenga, BSO Guido de Brès (Ommen)

Winnaar categorie basisschool

Winnaar fotowedstrijd, categorie VO

Marijn Beretta, Metzo College (Doetinchem)

Winnaar categorie voortgezet onderwijs

Winnaar fotowedstrijd, categorie MBO

Amy Blaauw, Grafisch Lyceum Utrecht

Winnaar categorie MBO